Stránky

středa 10. května 2017

ke čtvrtým narozeninám, část první

Z Lili bude velká holčička.
Své čtvrté narozeniny sice oslaví až za několik měsíců, ale protože vybíráme dárky a připravujeme narozeniny Amélii, musíme chystat přece i ty pro ni. 
Začalo to docela nevinně.
Ptala jsem se, co by si tedy k narozeninám přála.
Když odpověděla- třeba jablíčko, povzdechla jsem si s vidinou toho, že budu muset něco vymyslet sama. A já si FAKT nevím rady. Nejspíš by zase přibyla krabice Lega, kterou by s nadšením přivítala, ale já si moc přála, aby si vybrala to, co jí udělá opravdu radost.
Naštěstí u jablíčka nezůstalo a po řádném brainstormingu si Lili začala přát.

Následně jsme společně vytvořily obrázkový wishlist.

• dlouhé vlásky jako má maminka- snad holčičce toto přání vydrží do narozenin pátých, konečně se dočká a prozatím ji bude útěchou tričko s holčičkou z mé dílny, kterou pojmenovala po sobě samé. Tam dlouhé vlásky mít bude. ♥
• kytičku, kterou má "tadyta holčička"- myslím, že lásku k šeříku převzala ode mě. Nejsem si sice jistá, že půjde sehnat v srpnu, ale můžu se o to minimálně pokusit. :))

fotka z instagramu božské 'thinush'→klik

Díky 'thinush' jsme objevily i to nejkrásnější, nejněžnější • tetování pro děti, jaké jsem kdy viděla. Lili se tetuje často. Fixou. Jsem si jistá, že tento způsob si okamžitě zamiluje a jsem moc ráda, že si z nabízených tetovaček vybrala právě ty, které vznikly spojením dvou kreativních dam na Slovensku. Hezké motivy najdete i pod značkou Djeco (např zde→klik  nebo →klik), ale ty od Kresky→klik ... ach!♥• knížku- vyhrála Mravouka a mé ♥ opět jásá. Prošly jsme spolu spoustu knížek, povídaly si o nich. Po tom, co se mi konečně podařilo jí vysvětlit, že nemůže mít každou, vybrala si tu s malovací myšičkou. →klik


• kabelku- miluje je. Zkoušela jsem jí nějaké ušít, ale tak nějak to není ono. Ty od Lumpky jsou prostě skvostné! →klik


Na seznamu prý nemůže chybět pirátská loď a šatičky.
A už teď se moc těšíme, jakou inspiraci nasbíráme na dětském prodejním festivalu MINI. 
Pirátská loď. Hmm, výzva! :)

1 komentář:

Mockrát děkuji za milý komentář! :)